cart0
Історія АБК Дніпро
Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро - своєю появою зобов’язаний шаленому бажанням власників дарувати споживачам якісний продукт, гідний називатися українським.

АБК Дніпро – інноваційна класика в алкогольно-безалкогольному виробництві

АБК - підприємство з напіввіковою історією. Перші потужності були збудовані в 1962 році.

Допомогла сама природа, щедро подарувавши комбінату мінеральну воду з унікальними властивостями. Добута з глибин стадвадцятиметрової свердловини Бучанського водоносного горизонту, покладена в основу традиційних рецептур.

У 2009 році завод змінив форму власності і стає лідером регіону з виробництва овочевих консервів, соусів, соків і мінеральних вод.

2016 - відбувається перепрофілювання заводу з концентрацією на виробництво алкогольних та безалкогольних напоїв.

З повагою до природи
З глибоким усвідомленням відповідальності перед природою, яка подарувала нам такі скарбами, поєднуючи досвід та інновації, вибудовуючи найновішу культуру споживання канонічних алкогольних і безалкогольних напоїв, ми впроваджуємо норми якості, які стають еталоном. З честю і гідністю ми пропонуємо Вам продукцію “АБК Дніпро” – класику в інноваційному виконанні, яка вдало поєднує досконалість форми і ідеал смаку, яка є доречною та актуальною в будь-який час до будь-якої події.
Класична та авторська рецептура
Більш ніж 30 трав, спецій і природних ароматизаторів використовується для виробництва настойок і спиртових настойок
Сучасне обладнання
ТОВ «АБК Дніпро» є власником усього технологічного обладнання, яке використовується ним під час виробництва алкогольних напоїв і спирту коньячного
Дружній колектив професіоналів
Понад 128 осіб щодня задіяні у виробництві алкогольно-безалкогольної продукції комбінату
Звернутися до консультанта